| Eusuntaici a întrebat:

Am si euu o mica\mare problema. Deci am 14 ani, 1. 58 m ( stiu cam mica ) si 43 de kg si nu stiu cum sa ma mai ingras macar 5 kg. Toata lumea imi zice ca am slabit foarte mult. Deci intrebarile mele sunt : Cum as putea sa ma ingras putin, ce sa mananc? Cum pot sa ma mai inalt? Am facut inot 2 luni in vacanta de vara si degeaba. Va multumesc! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| TaraXdd a răspuns:

Eu am 13, 1. 56 si 42-43 kg si mi se paree ca sunt grasastraight face. In finehappy, exista pe net diferite cure de ingrasare.Mananca mai mult, din toate, si o sa vezi ca o sa te mai ingrasi, cat despre inaltime ajuta basketul.happy

2 răspunsuri:
| Vasilica98 a răspuns:

ca sa te ingrasi ai putea sa mananci in viteza si sa fortezi putin limita, adica sa mananci putin mai mult, sa te inalti... joaca basket, dormi mult si nu stiu... odihneste-te eu cam astea fac ca sa ma inalt am 1, 73 si am 13 ani

| ionut1991 a răspuns:

Trebuie sa manamci mai mult si nu legume si cu cresterea ta nu stiu.am un coleg de 12 ani si are 1. 72. oamenii cresc diferit