| passenger a întrebat:

Am si o problema. De vreo 2 saptamani consum sub 500 calorii zilnic si ma gandeam ca de maine sa fac si jogging (vreo ora, poate 2 dupa cateva zile) :) Problema e ca nu sunt o persoana grasa, dar am coapsele maricele si vreau sa le subtiez neaparat pana cand incepe scoala :( Ceva sfaturi? In cat timp voi slabi daca fac jogging zilnic?

PS : Si rezultatele exercitiilor acestora in cat se vad daca le fac o data pe zi?

http://video.acasa.ro/fitness/exercitii-pentru-un-fund-p erfect--f29fc5dffbe387f191da.html

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

In 1 saptamana vei da jos minim 2 kgwinking

| Adita_8424 a răspuns:

E ok. Slabesti destul de mult.