| BeautifulMonsterLulu a întrebat:

Am The Sims 2 si cand vreau sa pun codul: maxmotives in loc sa imi umple acele "casute" nu se intampla nimic. Cine stie de ce?

Răspuns Câştigător
| xAvrilx a răspuns:

Si eu patesc asta si am tras concluzia aceasta : Nu merge la sims 2 simplu.
Cred ca e pentru DELUXE. sau altele thinking

| BeautifulMonsterLulu explică (pentru xAvrilx):

Da multumesc xD
Este pentru Sims 2 NightLife happy

2 răspunsuri:
| Dedelyna a răspuns:

Da poate ca e pentru alt sims da mai stiu un cod pe care poti sa faci asta dai CTRL+SHIFT+C si scrii inainte sa intri in casa respectiva asa : BoolProp TestingCheatsEnabled true si apoi intri in casa si dai pe alea. si daca scrii codu asta in casa unde stai poti da click pe un membru al familiei si shift deodata si poti sa faci sa fie ziua lui maine sa slabeasca sa fie gras sa moara, etc.