| missmariaee a întrebat:

Am trecut in a 9a si sunt la profil mate- info. Sunt 2 clase de mate-info adica 56 de elevi. Si nu stiu in care sunt. Cum se repartizeaza cei 56 de elevi? Primii 28 intr.o clasa si urmatorii 28 altaa clasa, sau cum?

2 răspunsuri:
| MrsVamp a răspuns:

Asa am inteles si eu ca s-au facut pana acum, dar nu stiu daca aceeasi va fi regula si anul asta. Exista ori posibilitatea asta cu primii 28 si urmatorii 28, sau sa fiti amestecati.
Dar eu merg mai mult pe prima varianta

| mimi0202 a răspuns:

De obicei, asa se repartizeaza. 28 in una si 28 in cealalta. happy