| Georgienica_Georgi_1998 a întrebat:

Am trei intrebari.Primabig grine ce uneori cand pornesc calculatorul nu imi apare nimic pe ecran? A doua:Cum as putea sa repar asta.Si a treia:Cum streg un windows, am doua si e foarte enervant.Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal
1. orce e posibil.Ori e de la placa video,
poate fi o auza si ea poate nu-i asezata bine in suportul ei. happy ( un pc trebuie curata bine de tot )!, poate fi si de la windosul tau! si asta ar fio cauza windosul isi perde din fisiserele lui happy din mai multe motive, depinde cum umbli cu el cand instalezi un program ramne acolo in windos un fisier sau o mica chestie care poate afceta windosul exista multe chesti legate de windos de asta de spune ca un hard rezista mai mult daca este Defragmentat happy//. si de ce spun asta ''Defragmentat'' ...pt ca daca tu il defragmentez el isi reface fisierele de care crede ca are nevoie windosul happy si pe cele care n-are nevoie le sterge happy.
hm ideal ar fi sa schimbi vindosul dar daca nu te priceepi la fragmentarea calculatorului cheama o ruda care stie sigur cum sa iti faca iar tu sa fi atenta pentru ca nu-i greu happymult noroc
oricum nu ai ce i face trebuie instalat din nou happy mult noroc!

| Georgienica_Georgi_1998 explică (pentru Axys):

Pai chiar ieri l-am instalatbig grin