| Cristi_8211 a întrebat:

Cand am oprit calculatorul de la sursa, de atunci, cand incerc sa pornesc imi apare un text "Windows start normally" si jos este un timp de 25 de secunde... cand expira timpul calculatorul se restarteaza... pleasee un pic de ajutor! cum pot sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| ionutk9 a răspuns:

Imi pare rau dar cred ca ai nevoie de cineva profesionist cand l-ai oprit de la sursa posibil sa il fii defectat rau de tot cunosc un caz asa i s-a defectat placa video si facea exact la fel

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti windows-ul din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai enter fara sa faci nimic.La mine asa merge

| Diiia4 a răspuns:

Si eu mai patesc asa dar dau enter si porneste normal, nu se restarteaza.

| MARIUS_3752 a răspuns:

Depinde ce windows ai? la windows 7 asa se intampla tot timpul

| andonesabrina a răspuns:

Asa face si la mine lasa sa se termine secundele si o sa iti apara imagine cu iconite ca la inceput! nu trebuie sa il repari!