| FantassyyN a întrebat:

Am uitat numele unei scriitoare geniale de pe wattpad si nu o pot gasi crying va rog daca puteti sa ma ajutati! Tin minte doar ca avea o carte cu idei de povestiri, iar prima era despre un baiat care ii povestea unui baietel despre el si o fata, insa la persoana a 3. Spunea ca a gresit si bla bla iar la sfarsit spune ceva de genul " eu sunt acel idiot". Era iarna in povestioara. Stiu ca sun ca o disperata laughing) dar please!

1 răspuns:
| carlyhalatz a răspuns:

Erau pe romana povestile? asa de multe scriitoare geniale romance pe wattpad nu sunt, asa ca ai o sansa de a gasi-o prin asta. inc earca sa-ti aduci aminte de ce ti-a placut, despre ce era vorba mai exact, ce personaje avvea si cauta la tags sau cast members. succes