| Zaida1998 a întrebat:

Bună TPU.
Am un cont pe Wattpad (un site unde poți găsi cărți virtuale scrise de amatori). Doar că nu am scris nicio carte până acum. Sau cel puțin să duc una la bun sfârșit. Aș vrea să scriu și eu ceva, dar nu prea am idei.
Aș scrie o carte în genul fantastic, acțiune, dragoste sau fanfiction.
Îmi puteți da câteva idei, vă rog?

2 răspunsuri:
| ғaĸer a răspuns:

Incearca ceva cu zombie, nu de alta dar ti-o voi citi 100% laughing. (sunt fan apocalipsa). Poti face o poveste de dragoste care supravietuieste in mijlocul dezastrului (da, ma refer tot la apocalipsa zombie). Iti urez bafta!

| Zaida1998 explică (pentru ғaĸer):

Apocalipsa Zombie. Hmm, sună interesant laughing Și ce titlu să-i pun? „Apocalispsa" sau „Suprafiețuitorii"? laughing