| Lalaloveu a întrebat:

Am un abonament de Orange de curand si am 600 mega. Luna urmatoare cand mi s-au reinnoit minutele, nu mi s-au reinnoit si mega. Au ramas restu de luna trecuta. Stiti cumva ce sa fac ca sa mi se reinnoiasca mega? Mai am 100 acum.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru a verifica situatia descrisa de catre tine.

Cu prietenie,
Orange Helper

| MadaMadalici a răspuns:

Daca ai abonament cel mai ok ar fi sa ii suni pe cei de la Orange si sa le spui problema ta. Cu siguranta ei te pot ajuta