| lulu98 a întrebat:

Buna :)
Am un abonament pentru 3 numere de telefon in reteaua Orange.
Vreau sa-mi schimb telefonul si de data aceasta mi-am dat seama ca nu se merita sa-l cumperi la liber, deci vreau sa stiu ce oferte de telefoane stiti de le Orange.As vrea si cateva detalii(nu vreau sa-mi dati link-ul de la www.orange.ro si sa spuneti ca ati raspuns, vreau si cateva opinii ale voatre despre telefon).

Răspuns Câştigător
| WholeWorldTeam a răspuns:

Pai oricum preturile tot sunt mari, chiar daca il iei unu la abonament daca vrei cu windows sau android.Recomandarea mea este LG Optimus G, tu avand un abonament il poti achizitiona la 159 Euro cu prelungire de contract.Telefonul este dotat cu : procesor 1.5 GHz quad-core, memorie RAM 2 GB, 32GB, camera 13 MP - poti sa faci niste poze foarte bune cu o asa camera, rezolutie video HD.mai multe detalii cu privire la telefon daca esti interesata i le poti cere unui agent Orange de la OrangeShop-ul din orasul tau.Numai bine!

3 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

Depinde, ce telefon doresti?

| lulu98 explică (pentru WholeWorldTeam):

De preferinta ceva cu sistem de operare android sau un windows phone big grin
vreau sa stiu mai exact care crezi ca este mai bun si de ce.

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru lulu98):

Pai oricum preturile tot sunt mari, chiar daca il iei unu la abonament daca vrei cu windows sau android.Recomandarea mea este LG Optimus G, tu avand un abonament il poti achizitiona la 159 Euro cu prelungire de contract.Telefonul este dotat cu : procesor 1.5 GHz quad-core, memorie RAM 2 GB, 32GB, camera 13 MP - poti sa faci niste poze foarte bune cu o asa camera, rezolutie video HD.mai multe detalii cu privire la telefon daca esti interesata i le poti cere unui agent Orange de la OrangeShop-ul din orasul tau.Numai bine!

| masculin1feminin0 a răspuns:

Daca tot o sa ramai cu complexul asta de a schimba numarul de telefon, eu as spune sa economisesti niste verzisori si sa iti iei un Iphone 5 cu toate incluse in el, si pentru ultimile 2 cartele iti iei unul cu dual sim. Funda big grin :* love struck