| alexya_8105 a întrebat:

Buna am un acvariu cu pesti iar rand pe rand mi-au murit toti pestii probabil si de la apa cu clor dar cine imi spune va rog ce ar trebui sa fac ca sa traiasca? funda

3 răspunsuri:
| Nicica a răspuns:

Am avut si eu asa situatie si crede-ma ca nu treaba in apa.Eu le-am cumparat aparat special pentru aer si lampa speciala pentru lumina.De asta au nevoie ca sa traiasca!

| Nicica a răspuns:

Nu e treaba in apa credema.Am avut si eu asa situatie, dar am cumparat aparat special pentru aer si lampa speciala pentru lumina. Fundita?

| Inamicul a răspuns:

Apa cu clor? dar de unde le bagi apa? si de la quveta daca pui apa... intai fierbe-o las-o la racit sa revina la temperatura camerei in care ai acvariul si apoi schimba-le apa! Daca e de la apa!