| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un bichon havanez are aporape 3 luni, e un dragalas, am scapat de marea problema cu facutu in casa pentru ca l'am obisnuit afara(eh mai afce uneori in casa cand nu am timp sa il duc) dar am alta problema...tot musca ba de picioare cand sunt afara ba de maini de ce apuca si elstraight face..de ce oare? pentru ca e mic..sau o sa am problema asta si cand va fi mare? il mai cert cand musca dar degeaba..si de unde ii pot lua hainute mai ieftine ca pe net am vazut cu 100 lei chiar mai mult. Funda:X

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
ori musca ca il mananca gingiile ori e el mai rau, al meu musca doar daca il enervam, sau vroia sa se joace.acum a crescut si nu mai musca, doar cand ne jucam si atunci nu mai strange.
hainute ieftine nu gasesti... eu am dat 80 lei pe o gecuta.incearca la o croitorie sau cauta`i de acum una ca sunt mai ieftine(gaseai si mai ieftine in vara, ca nu e sezon si nu cumpara lumea).love struck