| WhovianAnnie a întrebat:

Buna!
Am un blog si as vrea sa imi fac un skin personalizat.Problema e ca nu stiu absolsut nimic despre skinuri.
Am nevoie de un site de pe care sa invat cum sa fac unul, sau ca sa fie mai usor sa mi-l faca cineva care stie cum, trebuie sa platesc?

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
In principal nici nu trebuie sa platesti si nici nu este greu, dar esential este sa te decizi in ce anume faci bloggul. Cand te hotaresti scrii aici: am blog pe blogger se numeste, etc tutorial? Sau am pe wordpress se numeste, etc

| WhovianAnnie explică (pentru MeConstantine):

Pai am un blog pe blogger si se numeste Viata unei fete
http://viata1eifete.blogspot.ro/

| MeConstantine a răspuns (pentru WhovianAnnie):

Foarte frumos blogul tauhappy

| WhovianAnnie explică (pentru MeConstantine):

Mersihappy