| lucian69 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi fac un Website sau un Blog trebuie sa-l hostez? Sau sa platesc ceva?

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Un website/blog iti poti face gratuit pe www.ucoz.ro.
In caz ca ai nevoie de informatii suplimentare, gasesti pe forum.ucoz.ro destul de multe materiale utile.

| TheMiningSheep a răspuns:

Da trebuie sa il hostezi. Daca vrei sa fie de calitate si sa ai un domeniu.
sau intri pe webs.com care este pentru tampiti ce nu pot invata niste HTML si JavaScript si CSS si pentru cei saraci si prosti.

| lucian69 explică:

Nu merge site-ul...

| Erika11 a răspuns (pentru lucian69):

Spune-mi emailul tau si ti-l voi trimite