| kawaii69 a întrebat:

am un iepuras, are 2 luni jum si stau la bloc. nu o mai pot tine deoarece miroase ingrozitor(de fapt eu vreau, parintii vor sa-l dam.)
eu am bunicii exact langa bloc(ei stau la curte.imi doresc sa-l duc acolo dar nu avem cusca si:
1 mi se poate intampla sa-l muste cainele vecinilor, mi s-a intamplat cu unul si nu mai pot de dorul lui.
2 se pare ca un motan si o pisica locuiesc in nu stiu cum sa zic e o camere in care tinem, lemnele langa bucatarie.
eu mai am 2 cocosi exact acolo unde stau cei doi(nu am zis ca au si 3 pui) deci cei 5 si nu au patit nimic ma rog sa nu ma abat de la subiect unde pot gasi o cusca pentru iepuri in bucuresti? si daca raspundeti va rog sa dati si pretul custii. funda si vot.
apropo nu vreau siteuri vreau magazine nu siteuri dupa calc!

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

La farmacia veterinara cred ca gasesti.Si costa in jur de 350lei