| anonim_4396 a întrebat:

Am un ipad apple de 64 gb si l-am deschis prima oara a mers, l-am inchis a mers apoi am incercat sa-l deschid si nu merge am apasat butonul de on/off de mai multe ori dar degeaba si am apasat si pe butonul care il are(singurul)ala "home":d si imi apare pe ecran acel mar(apple) dar este pe o parte apare o linie care il taie(nu stiu cum sa explic). Ce sa fac sa mearga, a mai patit cineva asa ceva. Ajutati-ma

1 răspuns:
| alinaceusan a răspuns:

Acel mar taiat apare atunci cand ipadul se deschide sau inchidelaughing tine apasat pe butonul on/off ca sa se deschidawinking