| NoNaMe_3492 a întrebat:

Buna!
am un laptop acer extensa 5230e si nu stiu dc tot in ultia vreme incepe sa fie cald tare cand pun mana dedesubt si doar nu il tin mult deschis inainte se facea asa de tare fierbinte numai atunci cand il tineam vreo doua zile de fapt nici atunci nu se facea hai sa nu exagerez
asa ma rog in cocluzie v-as ruga sa-mi sp daca stiti dc tot e asa si ce pot face sa remediez aceasta problema? funda
multumesc

1 răspuns:
| victori a răspuns:

La fel am patit si eu
in cazul meu am desfacut leptopul si am curata ventilatoru si de atunci nu mai am porbleme...