| NoNaMe_3492 a întrebat:

Buna!

am un laptop acer extensa 5230e si nu stiu dc tot in ultia vreme incepe sa fie cald tare cand pun mana dedesubt si doar nu il tin mult deschis inainte se facea asa de tare fierbinte

asa ma rog in cocluzie v-as ruga sa-mi sp daca stiti dc tot e asa si ce pot face sa remediez aceasta problema? funda

multumesc

1 răspuns:
| agentulagent a răspuns:

Salut, daca tii laptopul direct pe masa sau pe un plan drept se incalzeste pentru ca nu se poate aerisi. Si eu aveam acceasi problema, dar mi-am cumparat un suport pentru laptop care costa 10 lei; daca vrei se mai gasesc pe piata si cu ventilatoare