| Angel977 a întrebat:

Am un laptop Asus a541n si vreau sa il vand pentru a imi cumpara un pc de gaming, doar unitatea.Mie mi se pare mai potrivit un pc pentru ca nu prea sunt genul sa merg peste tot cu laptopul(de cand il am 99% l-am folosit acasa). Bugetul e de maxim 900 lei si ma inereseaza sa duca gta 5 pe medium cu 30-40 fps.Ce parere aveti? Merita sa vand laptopul?

1 răspuns:
| Andrei281040 a răspuns:

Pai chestia cu vandutul laptopul este alegerea ta, dar la 900 de lei iti recomand sa iti iei un pc la mana a doua, iti va duce sigur gta 5, poate chiar ceva si mai nou pe low.