| FataTimidăBie a întrebat:

Am un prieten, care are clasa langa a mea.Suntem de ceva timp, dar nu prea am avut timp sa ne aratam afectiunea si vorbim 2-3 cuvinte si atat. Chiar tinem unul la altul, doar ca cei care stiu de noi ne forteaza sa stam impreuna in pauze si pur si simplu ma imping in el si pe el in mine. Lui nu.i plac chestiile astea si nici mie si chiar nu stiu ce sa fac ca sa pot vorbi cu el mai mult pt si eu si el suntem timizi....Mersi :*!

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, pai iesiti afara in timpul liber, vorbiti despre ce doriti, simte-te cat mai libera si tu si el si purtativa cat mai natural, o sa apropiati in timp cum e normal, incercati sa evitati chestiile astea sa va mai impinga altii daca nu va plac, nu stiu cui ii place.
E totul simplu si frumos, sa ai o zi placuta!

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

Când o să mai creşteţi, o să vă placă.