| adriana_5532 a întrebat:

Bunahappy am un prieten de ceva timp si mi-a prezentat multi prieteni de ai lui, chiar si familia.problema e ca sunt prea rusinoasa:-s mi-e rusine sa scot un cuvant :-s ce sa fac? ps:am 16 ani

Răspuns Câştigător
| Alin-Dragos a răspuns:

Pai. nu ar trebui sa iti fie rusine. incearca sa fii mai degajata. fii tu insuti tongue

4 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Incearca sa fii mai vorbarrata, sa gasesti subiecte comune cu ceilalti, jocuri care sa te faca sa socializezi.Nu mai fi asa rusinoasa ca ei ar putea sa-si faca o parere gresita despre tine.

| bOse a răspuns:

E foarte ok, nu e nimic anormal in a fi rusinoasa, trebuie doar sa te adaptezi la situatie.

| pitesti a răspuns:

O curiozitate cine a aprobat primul raspuns?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arati bine pentru 16 ani ai tai. Nu ai vrea sa ne intalnim si sa ti-o trag ca-n desenele animate de pla mea cu 24 de cadre pe secunda? Esti rusionasa? No problemo, imbata-te mereu inainte sa te intalnesti cu el. Sa ai o razatoare la tine ca sa iti ascuti digimonu