| Coman_Danut_1987 a întrebat:

Salut am o problema cu mesajele pe telefon nu se trimit si nici nu primesc pana nu apelez pe cineva in acel moment dupa ce am trimis mesaju atunci il primesc sau primeste am un Samsung galaxy neo poket

2 răspunsuri:
| AlexPeNet a răspuns:

Si eu am patit la fel doar ca la mine nu mergeau nici apelurile, asa ca am intrat in setari si am dat la selectare retea cautare noua iar apoi a mers. Sper ca te-am ajutatbig grin

| Coman_Danut_1987 explică (pentru AlexPeNet):

Mersi la putina vreme sa deblocat singur si primeam mesajele norma era din cauza retelei