| HappyPebbles a întrebat:

De vreo doua zile am probleme cu telefonul meu, Samsung Galaxy S3(are aprox. 2 luni). Prima problema este legata de incarcare...nu merge incarcat,dar am desocperit ca problema este incarcatorul,astfel ca voi cumpara altul.

Cea de-a doua problema este ca primesc mesajele, dar fara sunet.Am intrat in setari, dar totul este ok.Nu este pe silentios/vibratii etc.Toate sunetele merg, mai putin sunetul de la mesaje.

Ce pot sa fac?
Multumesc.

7 răspunsuri:
| HappyPebbles explică:

Am descoperit problema.Scosesem Notificarile big grin.Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns utilizator avertizat
| roSenD99 a răspuns:

Ai făcut ce-a mai proasta alegere când ai luat Samsung și intra la profile și dai pe normal sau afară sau pe orice pana merge app după mai mult timp va avea un lag de Îți va veni rău. Vindel și cumpărați un 4s sau așteaptă încă un pic ca vine 5 bye

| HappyPebbles explică (pentru roSenD99):

Nu sunt de acord cu tine.Sunt foarte multumita de telefon.Am avut de ales intre el si Iphone 4s, iar primul criteriu dupa care m-am decis a fost aspectul.Mi s-a parut mai finutz.E un telefon bun, multi mi l-au recomandat(inclusiv cei de la magazinul de la care l-am achizitionat) si nu am avut probleme grave cu el(momentan).

| roSenD99 a răspuns:

Momentan eu am avut și galactic s3 și eu nu am fost mulțumit tare după ce ia-mi făcut jailbrak la iphone e foarte fain dar mulți zic Samsung pentru ca nu-la folosesc la maxim pentru app. După ce ii umpli memoria începe să meargă mai greu +ca au copiat de la Apple Și Samsung trebuie sa plătească la greu ...incalcate/

| dragos9234 a răspuns (pentru roSenD99):

Cat de anagramat poti fi.

| adysmeq a răspuns:

Salut acceasi problema o am si eu cu sunetul de la mesaje.de unde scosesei notificarile? ca la mine orice i-as face nu merge