| Ana_4212 a întrebat:

am un tel. Samsung galaxy mini S5570. cand l-am cumparat mi-au dat si un cablu de date pentru el. dar cand vreau sa-l conectez la laptop imi ticaieste de 2 ori pc`u si nu imi arata nimic. imi cere ceva. driver cand intru in meniu la pc. pentru cablu. Care imi zice sh mie ce are?

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Cauta pe google "usb drivers." pentru. Samsung galaxy mini, sau pe site-ul celor de la Samsung acolo ar trebui sa gasesti

| Laurentiuuu a răspuns:

Cand ti l`ai cumparat nu are si un cd? de la telefon ca eu asa am avut la Samsung C6625

| Ana_4212 explică:

Nu mi-au dat nici un cd.