| βσblėŝ a întrebat:

Am un telefeon Samsung-s5260 (star2) si mi-as dori foarte tare sa stiu daca imi pot descarca jocuri (ex: temple run /ninja fruit).
Daca da lasa-ti-mi site-ul va rog mult!
Mi-ar mai place sa stiu daca mai exista teme pentru telefonul meu.
Daca da lasa-ti-mi site-ul va rog mult!
Si inca o dorinta as avea. un site unde pot gasi fete colorate ( am avut si fata alba si neagra ), sau huse din silicon (tot colorate)
Multumesc anticipat pentru cei care imi vor raspunde! Chiar imi doresc sa-mi imbunatatesc cat de cat telefonul! FUNDA

2 răspunsuri:
| biancaaam a răspuns:

Eu am Samsung star simplu, de-ala cu hello kitty. Nu pot sa-mi descarc jocuri deoarece am android, dar daca ai Samsung apps poti gasi acolo ceva jocuri.

Pentru tellu meu nu sunt teme numai cele din telefon. Incearca sa scrii pe google teme pentru telefon, poate gasesti.

Eu am o husa din silicon numai ca mi-am cumparat-o dintr-un magazin. Eu nu stiu site-uri online, dar incearca la Orange sau la service-uri.

Sper ca te-am ajutat. Funda :*?