| βσblėŝ a întrebat:

Am un telefeon Samsung-s5260 (star2) si mi-as dori foarte tare sa stiu daca imi pot descarca jocuri (ex: temple run /ninja fruit) si daca imi pot descarca android.
Daca da cum si lasa-ti-mi site-ul va rog mult!
Mi-ar mai place sa stiu daca mai exista teme pentru telefonul meu.
Daca da lasa-ti-mi site-ul va rog mult!
Si inca o dorinta as avea. un site unde pot gasi fete colorate ( am avut si fata alba si neagra ), sau huse din silicon (tot colorate)
Multumesc anticipat pentru cei care imi vor raspunde! Chiar imi doresc sa-mi imbunatatesc cat de cat telefonul! FUNDA

1 răspuns:
| codax a răspuns:

Cauta pe mobile 9 pentru teme si jocuri iar pentru android nu ai cum sa iti pui daca nu a venit el cu android preinstalat