| Adda_4356 a întrebat:

Bună am un telefon LG gs290 Cookie Fresh şi de câteva zile nu mai îmi merge touchscreen-ul pe partea stânga unde e cardul şi mai demult când dădeam pe o melodie de pe card scria Fişierul nu există! Ce credeţi? E virusat sau ce? Dau fundă şi voturi!

1 răspuns:
| DJViper a răspuns:

Problema este 1 l-ai luat idn piata sau de la LG daca e luat din piatta poate sa til dea virusat 2. poate nu sau tras bine melodiile eu iti zic o chestie dul la control la LG reclamal daca til repara bine daca nu ceri bani in apoi si iti iei un alt tel sau iti ei un LG gs290 Cookie Fresh de altundeva Bafta! Funda? laughing