| QiCKaaTc a întrebat:

FUNDA + VOTURI. Un prieten m-a rugat sa va intreb daca cunoasteti un telefon touchscreen, DAR, pretul sau sa nu fie exagerat, intre 200lei si 370lei. Eu i-am recomandat un LG gs290 cookie fresh, dar mi-a spus ca touchscreen-ul nu este bun si se strica repede ( E ADEVARAT? ). Alt telefon cunoasteti?! Respectati pretul.

Răspuns Câştigător
| RobyHawaii a răspuns:

Samsung S5260 Star 2 Black (319lei); Samsung S5230 Red LA FLEUR(324lei); Samsung S5230 Noble Black(319 lei); Samsung S5230, Black/Gold (319lei); Samsung E2652 Wifi Dual Sim Black (304 lei); Samsung S5230 Star Snow White(324 lei); Samsung C3300 Champ White(264 lei); Samsung C3300 Champ Deep Black(264 lei); LG T510 Dual Sim, Negru (274 lei); Dual-Sim Allview F3 Sensy (329 lei) Detali pe : http://www.emag.ro/telefoane-mobile Funda?
Sper ca ti-am fost de folos:D

7 răspunsuri:
| Alcs a răspuns:

Salut gasesti orice telefonul vrei pe telefonultau.eu happy

| Caty2000 a răspuns:

Nokia Asha 303, Samsung GT-S5570 Galaxy Mini
Samsung GT-S7230 Wave 723

| NuCa20 a răspuns:

Samsung S5230 Star, il am de un an jumatate si nu am probleme cu el. Nu are android si mai stiu eu ce dar este foarte bun.
Mai am si un sonny ericsson xperia x8 la care nu am nici cea mai mica problema.

| QiCKaaTc explică (pentru NuCa20):

Despre Samsung S5230 Star ce-mi poti spune?! Bateria cat tine?! Touchscreen-ul este rezistent?! Se blocheaza?

| QiCKaaTc explică (pentru NuCa20):

Si. de unde l-ai cumparat? Pretul lui?

| 28roxy a răspuns:

Buna ar putea sa isi ia unu Samsung s5230 pretul este de vreo 300 de lei. Sper ca te-am ajutat. Funda?:X

| CriminalBoys a răspuns:

LG t300 Samsung c3300 sper ca te-am ajutat big grin Funda?