| ladybug17 a întrebat:

Am un telefon Nokia Asha 201 si acum cateva zile mi-am activat codul de siguranta, si sunt sigura ca nu l-am uitat pentru ca l-am scris undeva si a functionat perfect de fiecare data cand il scriam, numai ca deodata acum imi da eroare de cod si habar nu am ce sa fac! Daca stie cineva ce e de facut sau daca a mai patit cineva asta, va rog ajutor! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Dlkee a răspuns:

Mergi cu telefonul la un magazin de reparat telefoane si o sa ti-l face. Nu costa mult maxim 30 lei.

| ladybug17 explică (pentru Dlkee):

Mersi! Am rezolvat problema, am mai asteptat 30 de minute, si si-a revenit! A fost o eroare a telefonului probabil happy

| Dlkee a răspuns (pentru ladybug17):

Probabil, asa a facut si al meu. si eu m-am dus cu el. happy Si am dat 25 de lei.:*