| naty696 a întrebat:

am un telefon Nokia C5 -03 il am din vara trecuta si mi-am descarcat cateva aplicatii pe el si jocuri de ceva vreme cand incerc ca fac poze sau sa ascult muzica, radio, sa intru la mesaje, pe internet etc. imi apare asta "Memorie insuficienta pentru efectuarea operatiei. Stergeti sau mutati mai intai unele date " Am sters si unele aplicatii si melodii din telefon, mesaje etc dar tot asa apare! sad Si inca o problema am scos o data cartela din telefon si de atunci telefon imi este pe modul deconectat si nu reusesc sa il conectez sad Va rog e urgent! dau funda pentru cel mai bun raspuns! P.S scuzati categoria :d

1 răspuns:
| MadeanAndrei a răspuns:

Daca esti pe Orange du-l la cel mai apropiat magazin Orange fa declaratie ca e stricat si ai grija ca poate iti anuleaza garantia..vezi ai nev de garantie..si zile ca tu ai venit de la scoala sau liceu si telefonul era deconectat si nu reusesti sal conectezi. a da incearca sa il tii 4 ore la incarcat si dupa incearca din nou