| yourgirl4ever a întrebat:

am un telefon Samsung galaxi mini si nu stiu de ce, dar cand nu am cardul in telefon nu pot sa primesc fisiere prin BT, nu pot sa fac poze... absolut nimic ..de ce? si cum pot rezolva asta?

1 răspuns:
| Dianaioana79 a răspuns:

Daca atunci cand nu ai cardul SD bagat in telefon, nu primesti niciun fisier, inseamna ca ai telefonul setat sa primeasca fisiere doar in memoria cardului, poti rezolva asta doar daca modifici sa primesti in memoria telefonului.