| PisyKiss a întrebat:

Cum mut niste melodii de pe un telefon Samsung Galaxi mini in cardul de memorie al acestuia?

Răspuns Câştigător
| Marinake a răspuns:

Nu imi pot da seama cum le-ai pus pe telefon dar in fine.Ca sa bagi muzica de pe calculator pe card conecteaza cablul USB la telefon.Cand esti intrebat ce mod USB alegi tu apesi pe UMS Only dupa care iti apare cardul in My Computer.Intrii in el, creezi un folder Muzica si incarci in el toata muzica pe care o vrei.