| KaTaLLynna a întrebat:

am un telefon Samsung GT-S5600 de la Vodafone dar decodat in orange.Problema este ca nu merge internetul, iar de fiecare data cand intru pe google se incarca putin iar apoi scrie serviciu indisponibil.I-am scos bateria..si tot nu merge.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru modelul telefonului tau nu exista setari automate, de aceea iti recomand sa iti configurezi setarile de internet pentru Samsung GT-S5600 accesand linkul acesta : http://www.orange.ro/......din_src/1.
Totodata asigurate ca ai o optiune ce iti ofera trafic inclus sau credit pentru a naviga pe internet.

O zi buna,
Orange Helper