| Nicoleta99 a întrebat:

Am un telefon Samsung wave 575 si am 2 nelamuriri:
1. De ce nu imi merge internetul? De fiecare data cand intru pe internet(fie pe site sau pe aplicatiile messenger/facebook) imi apara "nici un raspuns" sau "eroare DNS". Configuratiile pentru internet le-am facut. Dar totusi daca ma conectez la Wi-fi merge foarte bine.
2. Care sunt aplicatiile Bada de pe telefon?

1 răspuns:
| krizz a răspuns:

1.poti sa te conectezi la wairlest-mie imi merge sau sa iti pui o optiune cu internet. eu mi-am activat netul asa pe 7 zile si mi-a mers cateva luni dupa m-am conectat la wairlest.
2.-aplicatii/programe bada http://www.umnet.com/mobile-software/0-4104-0-Bada_apps-0.
SPER CA TE-AM AJUTAT. FUNDA?