| utilizator..tpu a întrebat:

Am unghii false la unghiile de la picioare. Aseara m-am lovit putin si mi-e frica sa nu-mi fi iesit unghia din radacina. Nu mi s-a invinetit si nu ma doare numa daca trag prea tare de ea. Ce sa fac? oare mi-o iesit din radacina?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Se pare ca te tii de glume, stai cuminte, lasa unghiile-n pace!

| alexa_4912 a răspuns:

Ha? Ce vrei sa spui?

| antonemarian a răspuns:

Nu cred ca a iesit. Incearca sa pui rivanol cu vata, dupa care sa legi cu fase`vata. Si o sa treaca. nu mori din asta big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina la nunta o sa treca...nu cred sa fie rupta...