| Emma a întrebat:

Buna!
Am unghiile fff moisad
Am auzit de un fel de tratament cu zeama de lamaie
Vreau mai multe detalii. fundita
[cate lamai imi trebuie?]

Răspuns Câştigător
| Bianca1997 a răspuns:

N-am auzit de tratament cu lamai dar eu le mentin tari cu sambure de mar mananci samburele de mar il mesteci nul inghiti de loc in fine are mai multi samburi ii mananci pe totilaughing la mine functioneaza sper sa te ajute.

3 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Daca ai unghiile moi, da-le cu lac big grin

| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Nu te lua dupa tratamentestraight face da-le cu lac cat mai des...si incearca sa le pilezi cat de des potiwinking

| Bianca1997 a răspuns:

Masaj cu zeamă de lămâie

Zeama de lămâie este foarte bună deoarece întăreşte unghiile, le albeşte şi le curăţă foarte bine. În sucul unei jumătăţi de lămâie, înmoaie un disc de vată şi şterge unghiile, insistând câteva secunde pentru fiecare unghie în parte.