| gretablue a întrebat:

.am venit cu noutati. Deci sa va mai spun pe scurt o data : vorbesc cu un tip de 3 luni si il plac. vorbim in fiecare zi si se poarta foarte dragut. teoretic azi ar trebui sa ne vedem insa nu mai vreau. am omis ceva. unei 'amice' ii placea de el iar el a refuzat.o, acum o cam enerveaza ca vorbim. si ce sa faca ea..aseara am adormit repede, iar ea era la o prietena si cica ar fi vorbit cu el...(asta mi-a zis prietena). ma simt aiurea rau am si plans putin...pt ca ea il injura, el o injura si acum ce fac iar vorbesc? :/ dar totusi el imi zicea ca n.o place si tot cu mine vorbea frumos. de obicei imi spune tot deci poate o sa-mi zica si de faza asta. chiar ma place? Apropo este online pe facebook. mi-a zis prietena mea ca vorbeste cu asa zisa amica oh go on si cu o alta amica a lui..trebuia sa ne vedem si nu a dat niciun semn de viata. nici la mesaj nu a mai raspuns ca i.am dat de dimineata sa ii spun ca aseara dormeam. stie ca eu nu am facebook si ca putem vorbi doar pe mess dar totusi nu intra..nu mai inteleg nimic sad ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii da-i pace, ca nu te merita.mai bine sa regreti acum ca nu mai il ai, decat sa mai stai cu el cateva luni si sa regreti apoi mai mult.nu inteleg: de ce te injosesti atat de mult pentru un baiat? nu te merita daca ti-a facut asta.lasa-l in pace si mergi mai departe.stiu ca suferi, dar fii indiferenta si nu ii mai acorda importanta, ca pana la urma tot tu vei suferi si apoi vei regreta ca nu i-ai dat pace cand trebuia.esti femeie, trebuie sa fii autoritare.lasa-l in pace si nu mai plange dupa el.e mai scump rimelul tau decat pielea lui de mincinos si de prefacut.

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Gelozia n-o sa te duca nicaieri. Accepta ca tipul mai vorbesti cu alte multe fete. E normal pana la urma. Si irelevant. Nu iti fa problemehappy