| Delisha_4359 a întrebat:

am visat aseara ca era sfarsitul lumii si ca vorbea Dumnezeu cu noi si era suparat pe noi. m-am speriat foarte tare... ce inseamna visu' asta?straight face

Răspuns Câştigător
| cristiansan a răspuns:

Ca ai o imaginatie bogata sau ca te intereseaza tema asta in subconstient. dar daca esti un fanatic religios sau mai stiu eu ce o sa zici trebuie sa ma duc la biserica sau ceva de genu. pe scurt tu ai decis sa visezi asta tu ar trebui sa cunosti motivul.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Că eşti prea superstiţioasă şi susceptibilă la discursuri iraţionale.

| KeoAndrewDo a răspuns:

Strange! straight face Acesta este visul tau. Constiinta ta era incarcata de aceste informatii legate de sfarsitul lumii. Ar fi putut fi un simplu vis de avertizare pentru 2012 desii nu prea cred... ca se va intampla ceva. Trebuie sa crezi opusul ca totul va fi ok. Sper ca te vei linisti. Paste Fericit!

| Rebecca a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti. Auzi anumite lucruri sau vezi, si nu le dai importanta. Dar ele se stocheaza in subconstient. Nu te panica. Poate ca Dumnezeu e intr'adevar suparat pe noi. dar asta nu inseamna ca se apropie sfarsitul

| Delisha_4359 explică:

Pff. nu e legat de 2012. am visat.o si pe fecioara maria.am cele mai ciudate vise. dar faza este ca nu ma gandesc la chestii din astea niciodata. niciodata nu am vorbit despre sfarsitul lumii straight face