| Andraanda a întrebat:

Buna sad. Am visat azi-noapte si tot o visez in fiecare saptamana. pe bunica mea care a decedat in 13 decembrie sad. in fiecare vis e suparata pe mine si ma cearta... Nu stiu de ce sad
Imi puteti spune voi va roog crying Eu chiar am iubit-o ca pe o mama sad Mi-a fost cea mai dragaa crying

2 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Andraanda,
Probabil ca ti-a fost foarte greu atunci cand bunica ta a decedat, si din aceasta cauza o tot visezi.
Adica ceea ce vreau sa spun este ca daca ai trece peste acest lucru(stiu ca este foarte greu, dar ai putea incerca), sunt sanse sa numai visezi astfel de lucruri.
Trebuie sa te gandesti ca cat a trait(scuzati cacofoniabig grin) a fost un om bun si ca acum i-a venit vremea si ca acum este intr-un loc mai bun, etc.
Daca ti-ai lua gandul de la bunica ta si ai incepe sa faci diferite activitati cu siguranta nu vei mai visa ca este suparata pe tine!
Multa bafta!

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Da ceva de pomana pentru ea ce-i placea ei mai mult sa manance.