| Clauditza a întrebat:

Buna am vrut sa dau azi un martisor la un baiat (il plac da nu suntem impreuna) si nu am apucat ca mereu era cu cineva si nu prea imi place sa fie si altcineva in afara de noi doi si vreau sa il dau maine(martisorul) oare are ceva?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu ar trebui sa iti dea el tie?thinking
Aaa...si cum se poate sa te obosesti tu sa i-l dai?!surprise Doamne fereste. Pune o sluga!batting eyelashes

Abh
| Abh a răspuns:

O sa te faci de ras, nu se dau martisoare la barbati. Barbatii dau martisoare femeilor.

| Green a răspuns:

Baietii dau martisoare fetelor. nu invers. o sa faca misto de tine sigur. asa ca mai bine nu. big grin

| Ekkaterinna a răspuns:

Stai linistita.Nu are nimic. Poti sa il dai pana la sfarsitul saptamaniiwinking

| Zăppă a răspuns:

Nu se dau martisoare baietilorlaughing

| lorenutza55 a răspuns:

Nu are nimic, gestul conteazahappy

| ady2607 a răspuns:

Pe vremea mea...era invers: baietii dadeau fetelor

| Clauditza explică:

La mine in Moldova pe 1 martie es ziua barbatilor si pe 8 a femeilor.

| alexaalexandra a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu`i dai.
baietii le da martisoare fetelor.nu inverstongue
la sigur ca o sa`si bata joc de tine mai ales daca nu stie ca`l placi.
faci cum vrei thinking

| Anonim_3812 a răspuns:

Eu ca baiat m-as simtii dubios sa primesc un martisor, no offense.

| bocascity a răspuns:

Imi pare rau sa va spun. dar fetele dau martisoare baietilor...ca astazi este de fapt un fel de zi a barbatilor...pe 8 martie se dau martisoare fetelor sau cadouri.Deci nu e corect.astazi baietii primesc martisoare de la fete.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu are nimic daca il dai nici peste 1 saptamana... tot inceput de primavara e si martisorul asta reprezinta de fapt