| TDGMeebu a întrebat:

^.^
Anul acesta, am invitat două prietene la mine de revelion. Și nu prea știu ce să facem să nu ne plictisim. Înafară de dansat. Adică o să fie o seară lungă și cu siguranță o să ne plictisim pentru că vom fii doar 3.
Ce idei aveți? kiss

1 răspuns:
| victoras13 a răspuns:

Va dau un sfat si eu fac la fel.Primul pas :mancarea (ai putea lua niste pizza ) + diferite dulciuri,comedii sau filme horror+floricele sau aripioare picante ori nuggets de pui si in prim plan sampania, sau daca ai mai avea un sistem karaoke, nu stiu vedeti voi cum faceti. Bafta! Distractie si sarbatori fericite!