| Zoe96 a întrebat:

HIn seara de revelion merg la cea mai buna prietena a mea aveti sa ne dati niste idei big grin asa ca in caz ca ne plictisim?

Răspuns Câştigător
| andryoo1 a răspuns:

Faceti karaoke, jucati-va carti sau alte jocuri(sticluta, adv si prov), gatiti chestii interesante...imitati diferite personalitati celebre. UITATI-VA LA UN FILM. funda?happy

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Filme, jocuri video, TV.

Vrei mai multe idei?

| xXdoareuXx a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film...sa cantati, sa barfiti, faceti farse la telefon

| Victor7boy a răspuns:

Bataie cu perne, ascultat muzica, uitat la filme, vorbind despre "secrete".

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Bataie cu perne laughing)

| soul2soull a răspuns (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

Si dupa bataia cu perne stingeti lumina si folositi-va IMAGINATIA big grin

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns (pentru soul2soull):

Pai gatiti ceva laughing) dupa pe baut suc =]]]]]]]]]]]]]]] si nani

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Muzica la maxim, si chemati un prieten care are simtul umorului dezvoltat. Parerea mea e ca revelionul petrecut doar intre fete sau intre baieti devine plictisitor dupa prima ora.

| marianel a răspuns:

Filme, monopoly si alte jocuri...