| VladauMara123 a întrebat:

Buna,anul acesta am terminat clasa a 10-a in Italia, profil stiinte sociale (anul 3 liceal in It care este echivalent cu clasa a 10-a la noi). Doar un an am facut in Italia. Am decis sa ma intorc inapoi si sa merg mai departe la un liceu de arte plastice, profil pictura. Intrebarea mea este, trebuie sa dau diferenta si din limba romana sau doar din pictura si sculptura? Daca puteti sa imi spuneti si o data (aproximativa) cand se dau diferentele as fi recunoscatoare. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Cel mai bun raspuns il poti avea chiar de la secretariatul liceului. Daca te duci personal si duci si un pachet de cafea, vei primi cu siguranta si un raspuns foarte amabil si toata atentia cuvenita! Stii doar cum e la noi... Succes!