| quidam a întrebat:

Anul acesta trec in clasa a 9-a si vroiam sa va intreb cum este fizica? se ia totul de la inceput? este grea? Motivul pentru care va intreb asta este pentru ca in generala nu prea am invatat dar chiar vreau de la liceu sa incep serios sa invat la acest obiect. Sunt la profil de mate-info intensiv.

2 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

E un pic mai grea fizica daca esti la mate-info(profil real). O sa dai si teza la materia aceasta.
Eu sunt la profil uman si nu am facut fizica prea multa anul asta.Am avut un prof de 66 de ani. Era ultimul lui an de predare si nu prea l-a interesat nimic, nu ne-a dat nici teste.happy
Dar la tine e posibil sa fie mai greut. Oricum, daca o sa inveti o sa fie totul ok.
Succeskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grele-s toate materiile