| sunflower01 a întrebat:

Buna
anul asta intru la liceu si nu stiu care
am media 8-8.50 si sunt din constanta
ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Călinescu,asta dacă ai luat bilingvul la o limbă străină sau dacă intri în cei 30 de elevi de la clasa de filologie.Este un liceu destul de bun... Dacă nu,poţi intra la Blaga, Carol...
La Decebal ultima medie la ştiinţele naturii a fost 8, 29 si la mate-info 8, 45 şi anul ăsta se mai introduce o clasa de filologie...La Eminescu la mate-info ultima medie a fost 8, 51.
Consultă Ghidul pe care l-ai primit de la şcoala şi te decizi cu ajutorul lui, plus că destul de mult contează şi rezultatele examenelor.

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai cred ca ti s-ar potrivi grup scolar ''george emil palade'' din constanta cu media ta de 8 8-8, 50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A.I. Cuza. medie admitere 7, 50.
Gheorghe Titeica. medie adm. -8, 49
b.P Hasdeu -8, 49.
'I.L.CARAGIALE - 8, 49
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!