| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Daca anul trecut s-a intrat la un liceu cu media 8.50 eu am sanse sa intru cu media 9.15?

Răspuns Câştigător
| Armina_7903 a răspuns:

Clar! intri sigur happy plus ca de obicei mediile cam scad thinking dar si daca ar creste ar fi imposibil sa creasca atat de mult, mai mult de 60 de sutimi astfel incat tu sa nu intri.
Deci sa nu ai nici o indoiala tongue si orice liceu pui, nu pierzi nimic pentru ca poti sa pui multe optiuniwinking

7 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Da, normal. e evident pentru ca media de anul trecut este cu mult mai mica decat o ai tu.
bafta la liceu:*

| Zippy a răspuns:

Ai sanse foarte mari sa fi admisa cu o medie de ex 8.35, 8.25.In ultimii ani au scazut mediile din ce in ce mai mult in fiecare an.asa ca nu iti face grijiwinking

| Pământul a răspuns:

Ba... da. Ai toate sansele.

| ToxicDump a răspuns:

Ai sanse foarte mari, cu media de 9+ poti sa intri la aproape orce profil vrei.

| TaZManik a răspuns:

Cata logica...da intri te asigur

| alinutzu15 a răspuns:

Da ai sanse depinde ce profil iti alegi.

| OniXe a răspuns:

Sa intrat si cu 6 in media da ai sanse