| SimonaSymo a întrebat:

aproximativ cat costa,, rama" de la ochelari? funda...scuze categoria

3 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Depinde de cat de sofisticata e, cat de frumoasa.nu stiu sigur sa-ti spun un pret anume.
*Sper ca te-am ajutat si daca vrei Fundaa.

| Angelofdemon a răspuns:

Depinde cum vrei sa fie de firma.cum vrei.eu mi-am luat din carffur bucuresti si am dat 3 milione jum doar pe rama si este cam cea mai ieftina de firma de acolo.
funda?

| Sabinaaa_5167 a răspuns:

Depinde ce vrei de la 50 lei la zecii de mii de leilaughing Depinde foarte mult modelul, firma etc.