| alexandraioana a întrebat:

Ar fi ciudat sa ies cu un baiat de pe clasa a 12-a (eu fiind boboaca)adica eu il plac si stiu ca si el pe minewinking Multumesc anticipat tuturor fiecare raspuns este apreciat kiss

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Alte fete au prieteni mult mai mari, chiar dacă sunt clasa a IX-a. Nu văd unde este problema/ciudățenia.
Când este vorbească, lumea, tot găsește un motiv.
Gândește-te la fericirea ta, nu la gura lor.
Baftă!

1 răspuns:
| lifesbeautiful a răspuns:

Ce poate fi așa ciudat? În fine, îți zic eu ca nu e nimic. Pîna la urmă dacă neam gîndi toți la gura lumii am rămîne flămînzi.