| alex5259 a întrebat:

Are ceva daca imi folosesc tableta in timp ce e la incarcat. Am inteles ca daca fac acest lucru, atunci cand nu va mai fi la incarcat, se va descarca mai repede, insa nu mi-am putut confirma acest lucru. Ar fi de preferabil sa imi spuneti din experienta voastra cum se intampla. Multumesc si funda bineinteles! big grin

Răspuns Câştigător
| larisahere12 a răspuns:

Depinde de tableta in general e adevarat pentru ca folosind-o cand e la incarcat i cam strici bateria ca trebuie sa foloseasca curent si pentru baterie si pentru ce faci tu la ea.