| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva daca folosesc tableta in timp ce e la incarcat?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu are nimic(nu se aprind girofare nu explodează nu te curentează, etc).E cerva asemănător cu telefonul mobil pricipiul de folosire numai că se va încărca mai greu şi bateria va ţine reativ mai puţin încărcată(nu te ţine 3 ore de exemplu că te ţine 2 ore) deoarece energia se distribuie şimpentru încarcare şî pentru folosire şi e normal să nu se axeze numai pe încărcare.Succes

| betsy a răspuns:

Nu, nu se întâmplă nimic, doar că se încarcă mai greuwinking
Sper că te-am ajutat!

| ozn2012 a răspuns:

Da, in cele din urma va exploda.
dar cativa ani nu ai grija, poti sa te joci linistit pe ea in timp ce e la incarcat tongue

| Piciu13 a răspuns:

Nu n-are minikwinking